Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

17-latek potrącił traktorem 14-latka. Chłopiec w ciężkim stanie.

Edytowano: 24-07-2019 11:37:37
agrolajt.pl - 17-latek potrącił traktorem 14-latka. Chłopiec w ciężkim stanie.

W poniedziałek 23.07.2019 w godzinach wieczornych w Nowinie, w gminie Lubasz (północna Wielkopolska) podczas prac polowych doszło do potrącenia chłopca przez traktorzystę.  Na miejsce wypadku jako pierwsi dotarli strażacy, którzy udzielili młodemu człowiekowi pierwszej pomocy. Do wypadku został zadysponowany zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przewiózł rannego do szpitala w Poznaniu. 


W ostatnim tygodniu zginęło 3 traktorzystów, nawołujemy do szczególnej ostrożności w tak pracowitym dla rolników czasie, jakim są żniwa. Rannemu chłopcu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

Dodaj komentarz

Komentarze

ADAM 24-07-2019 15:48:16

Straszne, ktoś wie, co z chłopakiem?

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję