Piątek, 15-01-2021
agrolajt.pl - logo menu

Zjeżdżał z górki. Przygniótł go ciągnik.

Dodano: 21-07-2020 20:58:52

Super Express

agrolajt.pl - Zjeżdżał z górki. Przygniótł go ciągnik.

Podczas prac polowych na 83-letniego rolnika przewrócił się ciągnik. Mężczyzna znalazł się pod maszyną. Do zdarzenia doszło w miejscowości Jabłonna Lacka na Mazowszu. 


Rolnik prowadził ciągnik z przyczepą na której przewoził ziemię. Prawdopodobnie zjeżdżał z górki i przy skręcie stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna wypadł z maszyny i znalazł się pod nią. Przygniecionego rolnika wyciągnęli świadkowie wypadku, a pierwszej pomocy udzielili strażacy. 

"Prawdopodobnie podczas skręcania ciężar przyczepy przewrócił ciągnik przygniatając mężczyznę. Poszkodowany z licznymi złamaniami został przewieziony do szpitala" - informuje asp. Jakub Więsak, rzecznik prasowy sokołowskiej policji na stronie se.pl


To kolejne podobne zdarzenie w ostatnich tygodniach. 

Pisaliśmy o tym tu:

Tragedia na Podkarpaciu
 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję