Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Zderzenie motocykla z ciągnikiem rolniczym. Na miejscu LPR

Dodano: 11-10-2021 08:44:04

fot. Faxe/Wikipedia/(CC BY-SA 3.0)

agrolajt.pl - Zderzenie motocykla z ciągnikiem rolniczym. Na miejscu LPR

 

W miejscowości Dramin (woj. mazowieckie) doszło do zderzenia motocykla z ciągnikiem rolniczym. Na skutek zdarzenia ranne zostało między innymi dziecko. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Do zdarzenia doszło w piątek, 8 października bieżącego roku po godzinie 17:00 w miejscowości Dramin. Jak powiadomił portal plonskwsieci.pl, na drodze gruntowej doszło do zderzenia motocykla z ciągnikiem. 

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez kom. Kingę Drężek-Zmysłowską z KPP w Płońsku, motocyklem kierował 21-latek. Z mężczyzną podróżowało 9-letnie dziecko. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, ani mężczyzna, ani dziecko nie mieli kasków.
 

Na miejscu śmigłowiec LPR 
 

Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym do szpitala w Warszawie przetransportowany został 21-letni kierowca. Jak powiadomiono, 9-letnie dziecko zostało zabrane do ciechanowskiej placówki medycznej. Kierowca ciągnika rolniczego nie doznał obrażeń. Trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia.

 

Źródło: plonskwsieci.pl

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję