Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Wypadek podczas żniw, kombajn wciągnął rolnikowi obie nogi.

Dodano: 29-07-2019 22:17:53

Źródło: Radzyn-podlaski.lubelska.policja.gov.pl

agrolajt.pl - Wypadek podczas żniw, kombajn wciągnął rolnikowi obie nogi.

W województwie Lubelskim w gminie Czermieniki, doszło do wypadku, w którym kombajn wciągnął rolnikowi obie nogi. Jak dowiedzieliśmy się, mężczyzna próbował  nogami usunąć zboże, które utknęło zbiorniku  nie wyłączając przy tym maszyny. W pewnym momencie jeden z ruchomych elementów zahaczył się o ubranie mężczyzny  i zaczął wciągać jego kończyny. Na szczęście krzyki mężczyzny usłyszał inny rolnik pracujący w pobliżu i pospieszył mu z pomocą. Jak się okazało nogi mężczyzny utknęły w zbiorniku i konieczna była interwencja straży pożarnej, by uwolnić mężczyznę.
Ranny rolnik został przetransportowany do szpitala, gdzie został poddany hospitalizacji. W tej chwili jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wypadek ten powinien nam przypominać o tym by zawsze pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i nie próbować naprawiać włączonych maszyn. Apelujemy o rozwagę zwłaszcza przez wzgląd na częstotliwość wypadków podczas żniw.


J.D.

foto: radzyn-podlaski.lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję