Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Wrzeszczała, pluła i rzucała się na klatki z kurczakami - obrończyni zwierząt w akcji FILM

Edytowano: 06-09-2019 12:40:54

wsensie.pl

agrolajt.pl - Wrzeszczała, pluła i rzucała się na klatki z kurczakami - obrończyni zwierząt w akcji FILM

W sieci pojawiło się nagranie z akcji "miłośniczki zwierząt". Widać na nim jak, brytyjska turystka awanturuje się na targu w Maroku. Wszystko dlatego, że zobaczyła kurczaki w klatkach. Rzuciła się na nie, by je otworzyć. Przeklinała, pluła i wrzeszczała – informuje portal wsensie.pl. Internauci nie stają jednak po jej stronie.

 

 

Furiatka przez internautów komentujących film została nazwana "kulturową terrorystką". Zwracają też uwagę, że zaatakowała handlarza, który pracował na utrzymanie swojej rodziny.

"Kobieta wykrzykiwała, że sprzedawca nie ma mózgu, przeklinała i pokazywała obraźliwe gesty. Usiłując otworzyć klatkę, ugryzła jednego z handlarzy w rękę. Następnie opluła i próbowała zaatakować handlarza fizycznie. Doszło także do szamotaniny z jedną z obecnych na miejscu zdarzenia kobiet. " - czytamy na wsensie.pl

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Waldemar 06-09-2019 13:09:26

Wlascuciel powinien bez ostrzezenia strzelic to babsko w pysk i po temacie. Narusza jego wlasnosc i powinien się bronić.

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję