Czwartek, 02-07-2020
agrolajt.pl - logo menu

Strefa ASF w Wielkopolsce !!

Edytowano: 20-11-2019 12:27:31
agrolajt.pl - Strefa ASF w Wielkopolsce !!

To co jeszcze kilkanaście dni temu wydawało się niemożliwe, stało się dziś faktem. W powiatach leszczyńskim i wolsztyńskim znajduje się już żółta strefa ASF.  Zasięgo nowych map opublikował w dn. 19.11.2019 r. Główny Inspektorat Weterynarii. 

Czerwona strefa, która wiąże się z wieloma problemami dla hodowców została natomiast wyznaczona na następującym obszarze: 

województwo lubuskie - powiat wschowski, powiat nowosolski

województwo dolnośląskie - powiat głogowski 

Tematyczne konto na facebook - Swiński Interes, informuje:

 

Autor: Juliusz Pająk

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję