Sobota, 19-06-2021
agrolajt.pl - logo menu

Sachajko wiceministrem rolnictwa? Kukiz ujawnia kulisy przekupywania jego posłów przez PIS.

Dodano: 06-05-2020 10:13:59

radiozet.pl

agrolajt.pl - Sachajko wiceministrem rolnictwa? Kukiz ujawnia kulisy przekupywania jego posłów przez PIS.

Gierki w polityce przybierają absurdalne rozmiary. Lepiej zajmować się intrygami, a nie konstruowaniem rozwiązań dla rolników w dobie kryzysu. Przeciętny polityk Jarosław Sachajko dostał propozycje teki wiceministra rolnictwa- ujawnił Paweł Kukiz w porannej rozmowie Radia Zet. Wszystko po to, by w kilkadziesiąt godzin zorganizować wybory prezydenckie?

Problemy z wyborami


Dziś PIS ma problem, żeby przegłosować ustawę o wyborach prezydenckich, które mają się odbyć w niedzielę! Po myśli partii rządzącej mogą nie zagłosować posłowie Porozumienia Gowina. PIS szukał głosów w Koalicji Polskiej, do której należy Paweł Kukiz, a zarządza nią Władysław Kosiniak -Kamysz. Co ciekawe kuszony miał być Jarosław Sachajko- w poprzedniej kadencji przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Dziś wiceprzewodniczący tej komisji. Jest też wiceprzewodniczącym klubu parlamentarnego Koalicja Polska - PSL - Kukiz'15.

Stanowisko za głos


Czym przez rządzących byli kuszeni posłowie? - Jarosławowi Sachajce proponowano udział w Ministerstwie Rolnictwa. Miał być wiceministrem? Na to wygląda - mówi Paweł Kukiz.
Polityk opowiada, że spotkanie Morawiecki-Sachajko zaaranżował drobiarz jednej z największych firm drobiarskich w Polsce. Chodzi o DROBPOL - On to zaaranżował i uczestniczył w przeciąganiu posła na stronę PiS - masakra - komentuje Paweł Kukiz w rozmowie z Beatą Lubecką w Radiu ZET.

K.M.

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję