Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Rolnicy mogą omijać pośredników

Dodano: 09-07-2019 22:01:03
agrolajt.pl - Rolnicy mogą omijać pośredników

Powstał portal dla konsumentów i dla rolników, którym nie opłaca się sprzedać swoich plonów w zorganizowany sposób, w zamian za ich zebranie oddają je za darmo lub za małą opłatą. Na stronie myzbieramy.pl można zobaczyć propozycje zerwania wiśni 3 zł/kg, kapusty za 2 zł/kg lub borówki za 11 zł/kg, a czerwoną porzeczkę można zerwać sobie za darmo.

Idea szczytna, ale obrazuje stan polskiego rolnictwa. Niestabilne ceny, dyktat supermarketów, magazyny wypełnione zbożem z Ukrainy. Nie opłaca się robić nasadzeń, zatrudniać pracowników i płacić za transport. Już nie raz można było zobaczyć jak polskie owoce gniły na krzakach. 

"Zachęcamy rolników, sadowników do zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń. Skorzystajcie z okazji i zapraszajcie osoby, całe rodziny, które będą zbierać dla SIEBIE na własne potrzeby i od razu zapłacą za zbiory. Bez pośredników!" - czytamy na stronie MyZbieramy.pl

K.M

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Powbape 28-04-2021 03:05:18

levitra a precios baratos

Ethitip 11-04-2021 04:21:29

https://hcialischeapc.com/ - buy cialis with paypal

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję