Czwartek, 02-07-2020
agrolajt.pl - logo menu

Premier: kwarantanna społeczeństwa. Wszystkie szkoły zamknięte od poniedziałku!

Dodano: 11-03-2020 10:58:33

gazeta.pl

agrolajt.pl - Premier: kwarantanna społeczeństwa. Wszystkie szkoły zamknięte od poniedziałku!

Wszystkie szkoły i uniwersytety w Polsce zamknięte na dwa najbliższe tygodnie. Zamykamy też centra kultury, muzea i kina. Mamy 25 potwierdzonych przypadków koronawirusa w kraju ale Niemcy, Francja i Hiszpania to już ok. 1,5 tysiąca zachorowań.

Wyprzedzamy wypadki - mowił premier na konferencji o godz. 10 i wskazał: "To kwarantanna całego społęczeństwa i test na naszą odpowiedzialność".

Co teraz będzie z żywnością w sklepach. Czy rzucimy się robić dodatkowe zapasy po takiej zapowiedzi?

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję