Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Potwierdziły się informacje AGROlajtu – prowadząca Rolnik Szuka Żony będzie w nowym show!

Edytowano: 18-07-2019 23:48:39
agrolajt.pl - Potwierdziły się informacje AGROlajtu – prowadząca Rolnik Szuka Żony będzie w nowym show!

Marta Manowska dziennikarka, znana z uwielbianych programów TVP "Rolnik szuka żony i "Sanatorium Miłości" potwierdziła oficjalnie, że pracuje przy produkcji muzycznego programu The Voice Senior. Pokazała urywki kręcenia odcinków na Instagramie. Zaczęły się nagrania, choć program będziemy mogli zobaczyć dopiero w grudniu na antenie TVP2

Będzie to konkurencja, w której mogą brać udział piosenkarze powyżej 60 roku życia. Od początku kiedy pojawiła się formuła nowego programu było wiadomo, że Marta świetnie nadawałby się na prowadzącą show. Znamy ją z empatii, bliskości, jest przyjazna i kochana. Na pewno świetnie poradzi sobie w nowej roli i doda otuchy zestresowanym seniorom.

Program poprowadzi razem z Tomaszem Kammelem. "Oficjalnie rozpoczynam nową historię mojego życia" – powiedziała znana prezenterka.

"Moja rola mam wrażenie jest rolą współprzeżywającą, bo ja jestem z tymi bohaterami, jestem blisko nich, jestem z ich rodzinami i ich przyjaciółmi" – dodała.

Nie martwcie się! Wiemy też, że Marta Manowska nie zostawia "Rolnik szuka żony" dalej będzie wspierała uczestników programu.

K. M.

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję