Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Pomorskie: 200 kg balot słomy zsunął się na rolnika

Dodano: 22-08-2019 00:32:28

kartuzy.info

agrolajt.pl - Pomorskie: 200 kg balot słomy zsunął się na rolnika

Mężczyzna w Grzebieńcu w Pomorskiem podczas prac polowych został przygnieciony przez balot słomy- informuje portal kartuzy.info. Miał poprawiać słomę, kiedy ciężar zsunął się na niego. Na szczęście w pobliżu był inny rolnik.

Na miejsce zostały wezwane służb. Kiedy na miejsce przyjechała karetka mężczyzna był przytomny, ale skarżył się na bóle w klatce piersiowej. Ratownicy medyczni podjęli decyzję o transporcie rannego śmigłowcem do szpitala do Gdańska.

Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku został przetransportowany 67-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Mężczyzna został przygnieciony przez balot słomy.

„Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna pomagał przy pracach polowych. Podczas załadunku, z przyczepy zsunął się ważący około 200 kg balot słomy, przygniatając 67-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Mężczyzna z obrażeniami jamy brzusznej śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala wojewódzkiego w Gdańsku”  - podaje asp. Piotr Gdaniec, p.o. rzecznika prasowego kartuskiej policji.


 


 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję