Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Ludzie kradną jedzenie! Ostatnio schab i kiełbasę ale też cebulę i ziemniaki!

Dodano: 02-08-2019 10:46:04

agroplotek.pl

agrolajt.pl - Ludzie kradną jedzenie! Ostatnio schab i kiełbasę ale też cebulę i ziemniaki!

Złodzieje już nie tylko planują skoki na sejfy i drogi sprzęt, ale także na żywność. Polskie produkty stają się dobrem luksusowym. Drogie i dobre! Policja we Włodawie informuje, że włamywacz zabrał z mieszkania 4 kg kiełbasy, schab i laptopa.

W Korolówce w województwie lubelskim głodny 26-latek wybił szybę i wszedł do mieszkania. Jest już w rękach policji. Poszkodowana oszacowała straty na 400 złotych, mężczyźnie grozi 10 lat więzienia.

To nie jedynka tego typu akcja w ostatnich dniach. Jak informuje agroplotek.pl pod koniec lipca pewna para pod osłoną nocy postanowiła ukraść warzywa z pola rolnika w okolicach Środy Wielkopolskiej.

"W tym roku ceny warzyw w porównaniu do poprzednich lat (przynajmniej w sklepach) są wysokie, jednak rozmach złodziejskiej pary zaskakuje! Próbowali oni ukraść ponad 200 kg warzyw - cebuli i ziemniaków."

- pisze agroplotek.pl

19-latka i jej 34-letni znajomy zostali przyłapani na gorącym uczynku.

 

K. M.

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję