Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Kombajnista spowodował wypadek mając we krwi 2 promile alkoholu!

Dodano: 06-08-2019 01:19:48

Tygodnik-rolniczy.pl

agrolajt.pl - Kombajnista spowodował wypadek mając we krwi 2 promile alkoholu!

31 lipca w powiecie Żuromińskim doszło do niecodziennego wypadku. Pijany kombajnista stracił panowanie nad kierownicą, po czym staranował ogrodzenie, słup energetyczny i uderzył w dom! Jak się okazało mężczyzna nie posiadał uprawnień do prowadzenia kombajnu, a prawo jazdy stracił właśnie przez jazdę pod wpływem. Można śmiało założyć, że strata ta niewiele go nauczyła, bo mężczyzna po raz kolejny stanie przed sądem z tego samego powodu. Na szczęście nikomu nic się nie stało, strach pomyśleć, co by było, gdyby  tuż za ogrodzeniem bawiły się dzieci. 

Oby tym razem kombajnista wyciągnął właściwe wnioski i nie zasiadał za kierownicą po uprzednim spożyciu napojów wyskokowych. 

 

Joanna Dreger

 

 

foto: lubinextra.pl

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję