Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Kombajn przewracając się przygniótł rolnika. Mężczyzna zginął na miejscu.

Dodano: 05-08-2019 17:00:23

sadeczanin.info

agrolajt.pl - Kombajn przewracając się przygniótł rolnika. Mężczyzna zginął na miejscu.

Drugiego sierpnia późnym wieczorem w Siedlcach w Małopolsce doszło do tragedii. Kombajn podczas prac polowych przewrócił się i przygniótł kierującego nim mężczyznę. Niestety kombajnista z powodu poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. 

Tegoroczne żniwa są niestety bardzo obfite w wypadki, apelujemy o szczególną ostrożność i skupienie podczas pracy, żeby każdy z nas wrócił po skończonych żniwach bezpiecznie do domu!

Rodzinie tragicznie zmarłych w ostatnich dniach rolników składamy szczere wyrazy współczucia. 

 

Joanna Dreger

 

foto: sadeczanin.info

 

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję