Wtorek, 30-11-2021
agrolajt.pl - logo menu

Dziki zaorały boisko spotowe, dzieci nie mają gdzie trenować!

Edytowano: 08-01-2021 10:24:15
agrolajt.pl - Dziki zaorały boisko spotowe, dzieci nie mają gdzie trenować!

Klub Sportowy Albertus z Karakowa poinformował, że dziki kompletnie zniszczyły ogrodzenie i murawę. Dosłowie zaorały trawę. Nie nadaje się ona do użtkowania. Koszty są ogromne. Jeśli nie uda się ich naprawić rozważane jest zmaknięcie działalności. 4 zespoły dzieci i młodzieży nie mają gdzie trenować.

Koszty naprawy 3 tys m.  boiska oraz ogrodzenia oszacowano na 25 tysięcy złotych. To przekracza możliwości finansowe klubu, dlatego postanowił on poprosić o pomoc. Pieniądze można wpłacać przez zrzutkę.

https://zrzutka.pl/xch6uy

 

 

"Z boiska korzystają 4 nasze zespoły piłkarskie (100 dzieci i młodzieży), boisko udostępniamy również innym okolicznym zespołom piłkarskim. Nigdy nie spotkaliśmy się z taką sytuacją, boisko jest praktycznie w centrum miasta, nie wiemy jak go naprawić. Prosimy o info zainteresowanych osób lub firm w pomoc w odbudowie naszego boiska. Dziękujemy za zrozumienie naszych potrzeb." - powiedział w portalowi cow krakowie.pl Prezes KS Albertus Kraków Wojciech Jobczyk. 

 

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję