Piątek, 31-05-2024
agrolajt.pl - logo menu

Był wszędzie, nikt go nie chce. Gowin nakłamał na AGROunię.

Edytowano: 16-05-2022 12:59:40

Radio ZET, Interia

agrolajt.pl - Był wszędzie, nikt go nie chce.  Gowin nakłamał na AGROunię.

Jarosław Gowin był już miłośnikiem Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości. Romansuje z tymi, którzy liczą się na scenie politycznej. Dlatego odezwał się do AGROunii, która rośnie w siłę. Na spotkaniu zaproponował wypracowanie wspólnego programu – ujawnia lider AGROunii.

Dziś w Radiu ZET polityk wyżalił się, że widzi dużo różnic między swoją organizacją, a AGROunią, choć na spotkaniu mówił coś zupełnie innego. „Opozycja ma w sobie gen zdrady. Kłamali i będą kłamać.” - komentuje Michał Kołodziejczak.

 

 

Gowin spanikował

Polityk ściśle związany z PO oraz z PIS, ostatnio wyrzucony w dość brutalny sposób z koalicji Zjednoczonej Prawicy ewidentnie szuka koła ratunkowego dla swojej maleńkiej partii.

Wszyscy wiedzą, że Porozumienie nie ma szans, by samodzielnie dostać się do Sejmu. W sondażach wyniki partii Jarosława Gowina oscylują w granicach błędu statystycznego.

Szanse na swoich posłów ma z kolei AGROunia. Ile osób zagłosuje na partię Michała Kołodziejczaka? Na AGROunię chce zagłosować dwa razy więcej wyborców niż na PSL. W badaniu Instytutu Badań Spraw Publicznych (Ogólnopolska Grupa Badawcza) dla Stan Polityki AGROunia przekracza próg wyborczy i zdobywa 5,1 proc. głosów.

 

Tajne spotkanie

Do spotkania Kołodziejczak- Gowin doszło, co potwierdzają obaj politycy, jednak ich relacje różnią się zupełnie. Jarosław Gowin pytany dziś w Radiu ZET o to, czy możliwy jest sojusz z Agrounią, odpowiada, że takiego nie przewiduje. - Spotkaliśmy się z panem Kołodziejczakiem z jego inicjatywy, ale było to typowe spotkanie zapoznawcze. Różnic programowych jest znacznie więcej, niż podobieństw – mówi Gość Radia ZET.

 

Kończymy, jakiekolwiek rozmowy z niepoważnymi partiami opozycyjnymi. Z ludźmi, którym nie chce się robić, a jedynie spiskować, jak przejąć władzę. Nie widzę możliwości z tymi, którzy oszukują” - mówi w wywiadzie z Interią Michał Kołodziejczak i dziś przyznaje, ze te słowa są coraz bardziej aktualne.

Według lidera AGROunii, po pierwsze – spotkanie z Gowinem odbyło się z inicjatywy prezesa Porozumienia. Po drugie – Gowin zaproponował wspólny program i był bardzo zainteresowany współpracą.

 

Dziś, na potrzeby chwili w mediach, wycofuje się z tego co powiedział, ale nie ma się co dziwić. Był już wszędzie: i w PO i w PIS, dziś nikt go nie chce. AGROunia robi swoje i podtrzymuje deklaracje: koniec z bezsensownymi spotkaniami z opozycją. Strata czasu. Idziemy po samodzielny start w wyborach.” - podsumował Kołodziejczak.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Cynthia 05-09-2023 08:33:40

Kto zatwierdzą sprawozdanie finansowe spółki z O.O w upadłości Jeśli postępowanie upadłościowe zostało zakończone? My brother recommended I might like this blog. He used to be totally right. This submit truly made my day. You cann't believe just how much time I had spent for this information! Thank you! Jak odzyskać pieniądze gdy firma ogłosiła upadłość w Niemczech?

Florene 26-08-2023 18:03:10

Kiedy sąd może oddalić wniosek o upadłość? Hi there to all, how is all, I think every one is getting more from this website, and your views are fastidious in favor of new visitors. Jaki jest właściwy czas dla zgłoszenia wniosku o ogłoszenie upadłości?

huntly.pl

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję