Wtorek, 30-11-2021
agrolajt.pl - logo menu

Brytyjska aktywistka winna śmierci 100 królików!! Film.

Edytowano: 10-09-2019 15:37:03

ladbible.com / fb/KamieniKupa1

agrolajt.pl - Brytyjska aktywistka winna śmierci 100 królików!! Film.

Kolejna mądra akcja zielonych. 10 dni temu kilkoro ekoterrorystów wdarło się na fermę królików. Wśród nich pewna brytyjska aktywistka, która po zdarzeniu zbierała fejm na zdjęcie zakrwawionego policzka (pisała, że farmerzy do nich strzelali) i dumne oświadczenie o uratowaniu 16 królików. O czym zapomniała?

Okazało się, że chaos wywołany przez nią i jej kolegów rozdrażnił króliki. Zaczęły się rzucać w klatkach, aż pięć samic w zaawansowanej ciąży uszkodziło sobie kręgosłupy i musiały być dobite. Inne ciężarne poroniły. Później wyszło, że większość królików wykradzionych przez zielonych to karmiące samice, więc uśpiono 90 młodych, które nie mogły przetrwać bez matek. Czyli uratowali 16, zabili 100. Ponadto policja wezwana na miejsce ustaliła, iż informacja o strzelaniu do aktywistów, okazała się kłamstwem. Ktoś wybił szybę jakimś innym przedmiotem.

Powyższy post pochodzi z fb -  "Kamieni Kupa".

Zródło: http://www.ladbible.com/news/news-vegans-mission-to-rescue-16-rabbits-led-to-nearly-100-bunnies-dying-20190909?fbclid=IwAR0khAsSodxt-C02w6rCs-dKrc-abMB0WHbs4QL1IgNtkfa7ZKH96uIzbRo

Poniżej film "dzielnej" aktywistki po ukończonej akcji: 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję