Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Prezes PiS obiecał: równe dopłaty dla rolników!

Edytowano: 07-09-2019 16:18:19

tt/fb PiS

agrolajt.pl - Prezes PiS obiecał: równe dopłaty dla rolników!

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapewnił, że rolnicy otrzymają pełne dopłaty do hektara na europejskim poziomie.  Obietnica padła na dzisiejszej konwencji partii w w Lublinie.

Zapowiedź skierowana do rolników zawiera się w tzw. hattricku Kaczyńskiego. Oprócz oferty dla wsi, przedstawiono także propozycję dla osób pracujących - pensja minimalna wzrośnie od 1 stycznia 2020 r. do 2600 zł, na koniec 2021 r. już 3000 zł a do końca 2023 r. ma wynieść 4000 zł.   

Emerytom obiecano natomiast, że większość z nich otrzyma w 2020 r. dwie 13 emerytury! 

 

Czy obietnica zrównania dopłat zostanie zrealizowana? Co myślicie na ten temat? 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję