Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Zderzenie ciągnika rolniczego z rowerem. Nie żyje 69-latek

Edytowano: 13-10-2021 09:23:46

fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu

agrolajt.pl - Zderzenie ciągnika rolniczego z rowerem. Nie żyje 69-latek

 

W miejscowości Szczereż (woj. małopolskie) doszło do wypadku z udziałem rowerzysty i kierowcy ciągnika rolniczego. Rowerzysta z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Niestety, mężczyzna zmarł. 

Do wypadku doszło wczoraj, 12 października po godzinie 8:00 w Szczereżu. Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Olasznka oraz OSP Łącko. 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na drodze powiatowej doszło do potrącenia rowerzysty przez ciągnik rolniczy. Jeden pas jezdni był zablokowany - powiadomiła Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. 
 

Rowerzysta nie przeżył
 

Na miejscu zdarzenia pojawiła się karetka Pogotowia Ratunkowego, która zabrała rannego rowerzystę do szpitala. Niestety, mimo pomocy lekarzy, 69-latek zmarł w szpitalu. 

Działania strażaków trwały półtorej godziny. Na miejscu zdarzenia pozostała Policja, która prowadziła czynności dochodzeniowe - powiadomiła Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. 

 

Źródła: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, Gazeta Krakowska

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję