Wtorek, 30-11-2021
agrolajt.pl - logo menu

Tragiczny wypadek podczas prac polowych. Rolnik zginął na miejscu 

Dodano: 14-10-2021 08:38:14

fot.  KP PSP Busko-Zdrój

agrolajt.pl - Tragiczny wypadek podczas prac polowych. Rolnik zginął na miejscu 


W miejscowości Wójcza (woj. świętokrzyskie) doszło do tragicznego wypadku podczas prac polowych. Na skutek odniesionych obrażeń zmarł rolnik. 

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Busku-Zdroju w poniedziałek, 11 października o godzinie 14:30. Jak wynikało z przekazanych informacji, podczas prac polowych w miejscowości Wójcza gm. Pacanów doszło do tragicznego wypadku. 

- Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna został wciągnięty przez wałek zdawczy łączący ciągnik rolniczy z maszyną polową - powiadomił st. kpt. Świąder Michał z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju. 
 

Rolnik zginął na miejscu 
 

Gdy straż pojawiła się na miejscu zdarzenia, okazało się, że obok ciągnika znajduje się osoba porządkowana. Obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon mężczyzny na skutek odniesionych obrażeń.

- Dalsze czynności wyjaśniające w sprawie prowadzi Policja pod nadzorem prokuratora - przekazał st. kpt. Świąder Michał z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju. 
 

 

Źródło:  Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję