Wtorek, 30-11-2021
agrolajt.pl - logo menu

Tragedia podczas prac polowych. Ciągnik przygniótł mężczyznę 

Dodano: 15-10-2021 08:47:27

fot. OSP Łopuszno/Facebook

agrolajt.pl - Tragedia podczas prac polowych. Ciągnik przygniótł mężczyznę 

 

W miejscowości Dobrzeszów w gminie Łopuszno (woj. świętokrzyskie) doszło do tragicznego wypadku podczas prac polowych. 70-letni rolnik został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. 
 

Do tragedii doszło w środę, 13 października po godzinie 17:00 w miejscowości Dobrzeszów. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Mężczyzna jeszcze przed przybyciem na miejsce zdarzenia zastępów ratowniczych został wydobyty spod ciągnika. Niestety, 70-latek na skutek obrażeń, zginął na miejscu.
 

Jak doszło do wypadku?


- Starszy mężczyzna stracił życie  podczas próby wyciągnięcia zakopanego na polu ciągnika rolniczego. Traktor, którym poszkodowany wyciągał drugi pojazd, wywrócił się i przygniótł mężczyznę, który wskutek poniesionych obrażeń zmarł przed przybyciem służb - informuje OSP Łopuszno za pośrednictwem mediów społecznościowych. 
 

Na miejscu zdarzenia prowadzono czynności z udziałem prokuratora i policyjnego technika. Obecnie trwa szczegółowe wyjaśnianie przyczyn tragicznego wypadku. 

 

 

Źródła: OSP Łopuszno/Facebook, echodnia.pl

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję