Środa, 27-05-2020
agrolajt.pl - logo menu

Świecący kurczak w Białej Podlaskiej!

Dodano: 02-02-2020 12:20:39

https://bp24.pl/kurczaki-swiecily-w-ciemnosci-badano-ich-napromieniowanie/

agrolajt.pl - Świecący kurczak w Białej Podlaskiej!

 

Jakość żywności serwowanej w polskich sklepach pozostawia wiele do życzenia. Jak widać prowadzi także do kuriozalnych sytuacji, na przykład takich jak niedawno w Białej Podlaskiej. 

W sobotę, 25 stycznia, koło godziny 4.30 do komendy w Białej Podlaskiej dodzwoniła się kobieta, mieszkanka miasta. – ‘Kupiłam wczoraj dwa pieczone kurczaki, a teraz one świecą jak żarówki’ – relacjonowała kobieta, dla portalu bp24.pl

Sprowadzone przez kobietę służby potwierdziły, że kurczaki faktycznie… świeciły fluorecesyjnym światłem. To przerażające co zatem musiało się w nich znajdować… a przypomnijmy, że kobieta kupiła je do jedzenia…! 

“Fluorescencję mogły spowodować także dodatki chemiczne do żywności. Sanepid bada sprawę. Wiadomo, że nie są one zagrożeniem dla życia ludzi i zwierząt.” - czytamy na portalu bp24.pl 

Jak widać to, że jedzenie jest gorszej jakości widać już GOŁYM OKIEM. I w ciemności! 

 

Autorka: Malwina Napiórkowska 

Zdjęcie: Ekspress Ilustrowany

Dodaj komentarz

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję