Sobota, 19-06-2021
agrolajt.pl - logo menu

Renata Beger: dziś kupuje nowe widły!

Dodano: 19-09-2020 10:10:55

radiozet.pl

agrolajt.pl - Renata Beger: dziś kupuje nowe widły!

Renata Beger zapowiada, że będą rolnicze protesty: „My tego nie zakończymy w ten sposób. Rolnik bronił Polski, własnego kraju a teraz nie mamy bronić własnych gospodarstw?!” – zapowiedziała Renata Beger, w rozmowie Gość Radia ZET. Renata Beger w środę protestowała przeciwko tzw. 5 dla zwierząt razem z m.in. Michałem Kołodziejczakiem z Agrounii, Szczepanem Wójcikiem, hodowcą norek oraz Sławomirem Izdebskim z rolniczego OPZZ.

 

 

Będą widły na animalsów

 

„Myślę, że będzie jeszcze więcej [zadymy-red.] przed siedzibą PiS po tym, co stało się w Sejmie w nocy – dodaje. Zdaniem byłej posłanki Samoobrony, prezes PiS zdradził rolników. - Wie pani, jak ja się dziś poczułam? Jakby nóż, który jest w moich plecach, jakby mi ktoś dobijał, przekładał, żeby większą dziurę zrobić, bardziej ostrą… - opisuje Beger. Była polityk zapowiada również, że kupuje dziś nowe widły. - Będą stały przed moimi drzwiami! Jeżeli ktoś z animalsów przyjdzie do mnie jeszcze raz, to tymi widłami zostanie pogoniony! – grozi gość Radia ZET.”

 

Bankructwo rolnictwa

 

Renata Beger mówi, że jest bardzo wkurzona, ponieważ „piątka dla zwierząt” to „lekkomyślenie nt. polskiego rolnictwa”. - To częściowa a może i całkowita likwidacja naszego rolnictwa, bo tu nie chodzi tylko o zwierzęta futerkowe. Chodzi o ubój rytualny, producenci mają niższe ceny i one wciąż spadają. Ok. 350 gospodarstw rolnych może zbankrutować – ocenia była polityk Samoobrony. Renata Beger dodała że nie robi na niej wrażenia cierpienie zwierząt, bo nie jest obłudna, dba o zwierzęta, ale wie że muszą zostać zabite.

 

Powrót do polityki?

 

Renata Beger, była posłanka Samoobrony, bliska współpracowniczka Andrzeja Leppera nie wyklucza powrotu do polityki. Pytana o to przez Beatę Lubecką odpowiada: „Jeszcze chwilę i może wrócę, bo jak mnie bardziej będzie denerwował Jarosław Kaczyński i PiS to wrócę.”

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję