Sobota, 04-04-2020
agrolajt.pl - logo menu

Prokuratura i policjanci nie dowierzają: świnie ZJADŁY rolnika !!!

Edytowano: 14-01-2020 01:45:51

Gazeta Wrocławska

agrolajt.pl - Prokuratura i policjanci nie dowierzają: świnie ZJADŁY rolnika !!!

Makabryczne odkrycie na Dolnym Śląsku. Hodowca został zjedzony przez własne świnie. Sprawę bada prokuratura, która pierwszy raz spotkała się z tak niecodzienną sytuacją.  

Rolnika z Osieka pod Lubinem (a właściwie to co z niego pozostało) 8 stycznia odnalazł sąsiad, który natychmiast powiadomił służby. Denat ostatni raz był widziany żywy 31 grudnia. Niewykluczone, że noc sylwestrowa była dla niego tą ostanią. Znany był z sympatii do alkoholu (mówi się, że zwierzęta nie lubią pijanych ludzi..)

Śledczy nie wiedzą, kiedy świnie dokładnie zjadły swojego właściciela. Wiemy, że nie były one zamykane w chlewie i poruszały się swobodnie po posesj. Chyba jednak ten dobrostan świń był, aż zbyt duży w tym przypadku.

Sąsiedzi spekulują, że hodowca mógł zasłabnąć bądź mieć zawał. Możemy już nigdy nie dowiedzieć się, czy świnie przyczyniły się bezpośrednio do zgonu czy też spożyły zwłoki rolnika. Normalnie, odpowiedź na to pytanie mogłaby dać sekcja zwłok ale z doniesień medialnych wiemy, że z hodowcy zostało jedynie kilka kości!

Weterynaria, która uczestniczy w tej niecodziennej procedurze najprawdopodobniej uśpi zwierzęta. Sprawę jako pierwsza opisała Gazeta Wrocławska. 

 

Autor: Juliusz Pająk

Dodaj komentarz

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję