Czwartek, 02-07-2020
agrolajt.pl - logo menu

Co ma Greta Thunberg w domu?

Edytowano: 07-01-2020 09:47:28

https://nczas.com/2019/12/03/co-za-hipokryzja-zobacz-co-greta-thunberg-i-jej-matka-maja-w-domu/

agrolajt.pl - Co ma Greta Thunberg w domu?

Greta Thunberg to znana eko-aktywistka, która zasłynęła organizacją Strajku Klimatycznego - najpierw jednoosobowego, potem ciągnąc za sobą wielu rówieśników na całym świecie. Ostatnio również świat obiegła informacja, że zdecydowała się płynąć, a nie lecieć samolotem na Szczyt Klimatyczny, co jednak okazało się problematyczne (miejsce szczytu zmeiniło się w trakcie gdy Greta już płynęł i aby pomóc jej w dotarciu wydano znacznie większe środki niż planowano). Jej oparciem mają być dla niej rodzice – aktor Svante Thunberg i śpiewaczka operowa Malena Ernman.

Ostatnio w social mediach pojawiło się zdjęcie Grety i właśnie jej matki Maleny. Internauci szybko zwrócili uwagę na fotel, na którym obie siedzą, który jak się okazuje, wykonany jest ze skóry zwierzęcej, co mocno kłóci się z poglądami prezentowanymi przez całą rodzinę Thunbergów. Jak widać łatwo jest wymagać od innych, ale czasami okazuje się, że trudniej od siebie... To się tyczy wielu ekologicznych działaczy, którzy często krytykują np rolników czy producentów żywności, a potem okazuje się, że sami tacy kryształowi nie są, jak oczekują od innych. 

 

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję